Skoči na glavno vsebino

Učitelji, razredniki, govorilne ure

SŠS

Srednja šola za strojništvo | Učitelji, razredniki, govorilne ure

Skupne govorilne ure in roditeljski sestanki v šolskem letu 2023/24: četrtek, 16. november 2023, od 16. do 18. ure; četrtek, 14. december 2023, od 16. do 18. ure; roditeljski sestanki v januarju 2024; četrtek, 4. april 2024, od 16. do 18. ure; četrtek, 9. maj 2024, od 16. do 18. ure.

Marko Ahčin

tuji jeziki, razrednik 2. FaV, 2. FkV

GU torek 8.55–9.30         L C246
E marko.ahcin@scsl.si

Iztok Jože Basaj

strojništvo

GU četrtek 8.55–9.30          L C245
E iztok.basaj@scsl.si

Anton Beovič

strojništvo

GU ponedeljek 9.00–9.30     L M102
E anton.beovic@scsl.si

Janja Bevk

tuji jeziki, razrednik 2. Bs

GU torek 11.25–12.10   L C246
E janja.bevk@scsl.si

Tomaž Bogataj

praktični pouk - strojništvo

GU ponedeljek 9.30–10.00          L  M101
E tomaz.bogataj@scsl.si

Janko Brejc

strojništvo, razrednik 3. Ia

GU ponedeljek 8.55–9.40          L C246
E janko.brejc@scsl.si

Anita Brolih

matematika, razredničarka 1. As

GU četrtek 8.55–9.30          L C246
E anita.brolih@scsl.si

Danijela Capuder

naravoslovje, razrednik 3. Čo, 3. Čsm

GU četrtek 9.45–10.30          L C246
E danijela.capuder@scsl.si

Barbara Čenčič

športna vzgoja, razredničarka 3. As

GU ponedeljek 8.55–9.40          L C246
E barbara.cencic@scsl.si

Nataša Černič

umetnost

GU torek, 9.45–10.30          C245
E natasa.cernic@scsl.si

Tadej Debelak

strojništvo, razrednik 2. Js

GU petek 13.05–13.50         L C091
E tadej.debelak@scsl.si

Janez Demšar

praktični pouk - strojništvo

GU ponedeljek 11.00–11.45     L M020
E janez.demsar@scsl.si

Zvonka Erce

organizacija in poslovanje, razredničarka 2. Do, 2. Di

GU ponedeljek 9.00–9.30          L C250
E zvonka.erce@scsl.si

Franc Gabrovšek

praktični pouk - strojništvo

GU sreda 13.05–13.50          L M114
E franc.gabrovsek@scsl.si

Vanja Gačnik

naravoslovje

GU četrtek 9.00–9.40          L C246
E vanja.gacnik@scsl.si

Tadej Gartner

tuji jeziki, družboslovje

GU torek 9.00–9.30          C246
E tadej.gartner@scsl.si

Petra Gartner Dolinar

slovenščina, razredničarka 4. Ms, 4. Ns

GU torek 8.55–9.30          L C165
E petra.gartner@scsl.si

Darko Gros

strojništvo

GU ponedeljek 9.00–9.30          L M002
E darko.gros@scsl.si

Monika Hadalin

strojništvo, razredničarka 4. Bs

GU četrtek 11.20–11.50          L M100
E monika.hadalin@scsl.si

Katarina Hvasti

matematika

GU četrtek 9.50–10.20          L zbornica Trata
E katarina.hvasti@scsl.si

Žan Jauh

praktični pouk – strojništvo

GU ponedeljek 11.00–11-45          L M019
E zan.jauh@scsl.si

Franc Jelenc

praktični pouk - strojništvo

GU ponedeljek 9.00–9.30          L M001
E franc.jelenc@scsl.si

Domen Jemec

športna vzgoja, razrednik 5. Ms, 5. Ns

GU četrtek 12.15–13.00          L C246
E domen.jemec@scsl.si

Vlasta Kalan

tuji jeziki

GU sreda 12.15–12.45          L C246
E vlasta.kalan@scsl.si

Irena Kavčič

matematika, razredničarka 3. Bs

GU četrtek 12.30–13.00          L C246
E irena.kavcic@scsl.si

Jaka Kavčič

fizika

GU torek 10.35–11.20          C072
E jaka.kavcic@scsl.si

Tea Kavčič

družboslovje, razredničarka 3. FaV, 3. FkV

GU torek 8.05–8.35          L C246
E tea.kavcic@scsl.si

Mitja Kermavnar

strojništvo, razrednik 1. EaV, 1. EiV

GU petek 8.55–9.30         L C091
E mitja.kermavnar@scsl.si

Erna Klanjšek Tomšič

pomočnica ravnateljice, slovenščina, razredničarka 4. As

GU ponedeljek 9.45–10.30          L C244
E erna.klanjsek-tomsic@scsl.si

Alojzij Kokalj

strojništvo

GU           L M105
E alojzij.kokalj@scsl.si

Saša Kokol

slovenščina, razredničarka 1. Cs

GU četrtek 8.55–9.30          L C245
E sasa.kokol@scsl.si

Gorazd Kopač

organizator PUD

GU ponedeljek 8.00–9.00     L M109
E gorazd.kopac@scsl.si

Aleš Košir

praktični pouk - strojništvo

GU petek 9.30–10.15          M114
E ales.kosir@scsl.si

Andreja Lampič

slovenščina, razredničarka 2. As

GU torek 8.05–8.50          L C246
E andreja.lampic@scsl.si

Anita Logar

matematika, razredničarka 1. GaV, 1. GkV

GU ponedeljek 8.55–9.40   L C246
E anita.logar@scsl.si

Matjaž Luznar

strojništvo

GU torek 8.45–9.30          L M118
E matjaz.luznar@scsl.si

Ivan Mavri

organizator PUD

GU torek 8.55–9.40        L M109
E ivan.mavri@scsl.si

Matjaž Metaj

strojništvo

GU ponedeljek 8.55–9.40    L C246
E matjaz.metaj@scsl.si

Bogomir Mlakar

športna vzgoja

GU ponedeljek 12.15–13.00    L kabinet ŠVZ
E bogo.mlakar@scsl.si

Jure Mrak

praktični pouk - strojništvo

GU           M001
E jure.mrak@scsl.si

Julijan Mravlja

praktični pouk - strojništvo

GU ponedeljek 8.55–9.40          L M108
E julijan.mravlja@scsl.si

Viljem Nemec

strojništvo

GU četrtek 9.0029.30          L C246
E viljem.nemec@scsl.si

Marko Podobnik

praktični pouk - strojništvo

GU ponedeljek 8.55–9.40          L M101

E marko.podobnik@scsl.si

Borut Poljanšek

praktični pouk - strojništvo, razrednik 1. Js

GU sreda 11.25–12.10          L M100
E borut.poljansek@scsl.si

Vesna Potočnik

pomočnica ravnateljice, naravoslovje, razredničarka 1. Ha, 1. Hk

GU torek 9.00–9.40          L C244
E vesna.potocnik@scsl.si

Tadej Požar

strojništvo, razrednik 5. Ks

GU sreda 8.55–9.40          L C246
E tadej.pozar@scsl.si

Matej Praprotnik

strojništvo, razrednik 2. Cs

GU sreda 9:00 – 9:30          L C246
E matej.praprotnik@scsl.si

Kristjan Prosen

strojništvo, fizika

GU ponedeljek 11.25–12.10          L C246
E kristjan.prosen@scsl.si

Aleš Puketa

športna vzgoja, razrednik 3. Do, 3. Di

GU četrtek 9.45–10.30         L C246
E ales.puketa@scsl.si

Adrijana Šelj

tuji jeziki, vzgojiteljica v DD, razredničarka 3. Ha, 3. Hk

GU petek 9.45–10.30          L C246
E adrijana.selj@scsl.si

Vera Šeško

slovenščina

GU      L C245
E vera.sesko@scsl.si

Tanja Šifrer

matematika, razredničarka 1. Do

GU četrtek 9.45–10.30          L C246
E tanja.sifrer@scsl.si

Stanko Šlibar

strojništvo

GU torek 8.55–9.30          L C091
E stanko.slibar@scsl.si

Ivan Štrukelj

vodja delavnic - strojništvo

GU torek 8.55–9.30     M117
E ivan.strukelj@scsl.si

Emil Šubic

strojništvo, razrednik 1. Čo, 1. Čsm

GU četrtek 9.00–9.30         L C246
E emil.subic@scsl.si

Alenka Trpin

matematika, informatika, razredničarka 1. Bs

GU torek 9.00–9.30     L C246
E alenka.trpin@scsl.si

Marko Velikanje

strojništvo

GU petek 10.35–11.20          L C246
E marko.velikanje@scsl.si

Urban Verbič

strojništvo

GU          L M102a
E urban.verbic@scsl.si

Ana Vidic

družboslovje, 2. Čo, 2. Čsm

GU torek 10.35–11.20          L C246
E ana.vidic@scsl.si

Blaž Žakelj

strojništvo

GU sreda 11.00–11.20          L  M101
E blaz.zakelj@scsl.si

Vladimir Žakelj

praktični pouk - strojništvo

GU petek 9.30–10.00          M101
E vladimir.zakelj@scsl.si

Petra Žemva

družboslovje, razredničarka 2. Ga, 2. Gk

GU petek 8.55–9.20           L C243
E petra.zemva@scsl.si

Simona Žibert

tuji jeziki, razredničarka 1. Fa, 1. Fi

GU petek 8.00–8.30          L C246/C036
E simona.zibert@scsl.si

Dostopnost