Učitelji, razredniki, govorilne ure

SŠL

Srednja šola za lesarstvo | Učitelji, razredniki, govorilne ure

Janez Belič

lesarstvo, razrednik 3. Em

GU ponedeljek 8.55 do 9.40      L zbornica Trata

E janez.belic@scsl.si

Danijela Capuder

naravoslovje, razrednik 1. ČoV, 1. Čsm

GU torek 7.15 do 8.00     L zbornica C246

E danijela.capuder@scsl.si

Barbara Čenčič

športna vzgoja, razredničarka 1. As

GU ponedeljek 9.45 do 10.30      L zbornica C246

E barbara.cencic@scsl.si

Janja Čenčič Gartner

slovenščina, razredničarka 2. Jl

GU torek 8.55 do 9.40      L zbornica Trata

E janja.cencic-gartner@scsl.si

Bojan Drobnič

organizator PUD - lesarstvo

GU sreda 9.00 do 9.30     L pisarna Trata

E bojan.drobnic@scsl.si

Vanja Gačnik

naravoslovje, razredničarka 1. Js

GU četrtek 8.50 do 9.30     L zbornica C246

E vanja.gacnik@scsl.si

Primož Garafol

lesarstvo, razrednik 2. Em

GU petek 10.35 do 11.20     zbornica Trata

E primoz.garafol@scsl.si

Jožef Gregorc

vodja delavnic - lesarstvo

GU ponedeljek 9.00 do 9.45     L zbornica Trata

E jozef.gregorc@scsl.si

Neža Gubanc

lesarstvo

GU četrtek 8.55 do 9.40     L zbornica Trata

E neza.gubanc@scsl.si

Janja Hadalin

lesarstvo, razredničarka 1. Dm

GU četrtek 10.35 do 11.20      L zbornica Trata

E janja.hadalin@scsl.si

Katarina Hvasti

matematika, razredničarka 3. Fa, 3. Fk

GU petek 10. 00 do 10.30     L zbornica C246

E katarina.hvasti@scsl.si

Jože Jarc

praktični pouk - lesarstvo

GU ponedeljek 9.00 do 9.45    L zbornica Trata

E joze.jarc@scsl.si

Igor Jelovčan

lesarstvo, razrednik 5. Ml

GU ponedeljek 8.55 do 9.40     L zbornica Trata

E igor.jelovcan@scsl.si

Domen Jemec

športna vzgoja

GU sreda 8.55 do 9.40     L kabinet ŠVZ

E domen.jemec@scsl.si

Dimitrij Jeraj

lesarstvo, razrednik 4. Ml

GU torek 9.00 do 9.45     L zbornica Trata

E dimitrij.jeraj@scsl.si

Mojca Jezeršek

svetovalna delavka, družboslovje, razredničarka 1. Em

GU sreda 8.05 do 8.50       L pisarna Trata

E mojca.jezersek@scsl.si

Marija Jurjevič

slovenščina, razredničarka 4. Al

GU sreda 9.45 do 10.30      L zbornica Trata

E marija.jurjevic@scsl.si

Dragica Kalan

matematika, razredničarka 2. Al

GU ponedeljek 9.15 do 9.45     L zbornica Trata

E dragica.kalan@scsl.si

Jaka Kavčič

fizika, razrednik 1. Cs

GU četrtek 8.55 do 9.40     L zbornica C246

E jaka.kavcic@scsl.si

Katja Krope

tuji jeziki, razredničarka 3. As

GU petek 9.45 do 10.30    L zbornica C246

E katja.krope@scsl.si

Peter Kurnik

lesarstvo, razrednik 3. Al

GU torek 9.00 do 9.40     L zbornica Trata

E peter.kurnik@scsl.si

Irena Leban

lesarstvo

GU četrtek 9.00 do 9.30     L zbornica Trata

E irena.leban@scsl.si

Marko Legat

praktični pouk - lesarstvo

GU sreda 9.15 do 9.45     L zbornica Trata

E marko.legat@scsl.si

Aleš Malnarič

lesarstvo, razrednik 2. Dmt

GU ponedeljek 9.00 do 9.30     L zbornica Trata

E ales.malnaric@scsl.si

Andreja Mlakar

športna vzgoja, razredničarka 3. Dmt

GU četrtek 8.50 do 9.20  L zbornica SŠL Center

E andreja.mlakar@scsl.si

Irena Prevc Hajdinjak

tuji jeziki, razredničarka 1. Al

GU sreda 9.00 do 9.30     L zbornica Trata

E irena.prevc@scsl.si

Bojan Prezelj

praktični pouk - lesarstvo

GU ponedeljek 9.00 do 9.45    L delavnice Trata

E bojan.prezelj@scsl.si

Milan Štigl

ravnatelj, lesarstvo

GU ponedeljek 7.00 do 7.45    L ravnateljeva pisarna Trata

E milan.stigl@scsl.si

Ambrož Vuga

družboslovje, razrednik 1. Jl

GU četrtek 8.55 do 9.40     L T105

E ambroz.vuga@scsl.si

Dostopnost