Skoči na glavno vsebino

Učitelji, razredniki, govorilne ure

SŠL

Srednja šola za lesarstvo | Učitelji, razredniki, govorilne ure

Skupne govorilne ure in roditeljski sestanki v šolskem letu 2023/24: četrtek, 9. november 2023, od 16. do 18. ure; četrtek, 14. december 2023, od 16. do 18. ure; roditeljski sestanki v januarju 2024; četrtek, 4. april 2024, od 16. do 18. ure; četrtek, 9. maj 2024, od 16. do 18. ure.

Janez Belič

lesarstvo, razrednik 3. Dm

GU torek 9.00–9.30      L zbornica Trata

E janez.belic@scsl.si

Danijela Capuder

naravoslovje, razrednik 3. ČoV, 3. Čsm

GU četrtek 9.45–10.30   L zbornica C246

E danijela.capuder@scsl.si

Janja Čenčič Gartner

slovenščina, razredničarka 2. Al

GU torek 9.00–9.30       L zbornica Trata

E janja.cencic-gartner@scsl.si

Saša Dobnikar

matematika

GU torek 8.55–9.40      L pisarna Trata

E sasa.dobnikar@scsl.si

Bojan Drobnič

organizator PUD - lesarstvo

GU sreda 8.55–9.40     L pisarna Trata

E bojan.drobnic@scsl.si

Vanja Gačnik

naravoslovje

GU četrtek 9.00–9.40     L zbornica C246

E vanja.gacnik@scsl.si

Alenka Gorišek

tuji jeziki, razredničarka 3. Al

GU torek 8.50–9.30       L zbornica Trata

E alenka.gorisek@scsl.si

Jožef Gregorc

vodja delavnic - lesarstvo

GU ponedeljek 9.00–9.40      L delavnica Trata

E jozef.gregorc@scsl.si

Neža Hlebš Gubanc

lesarstvo, razredničarka 1. Em, 1. Et

GU petek 10.00–10.30     L zbornica Trata

E neza.gubanc@scsl.si

Janja Hadalin

lesarstvo, razredničarka 1. Dm

GU četrtek 8.55–9.40      L zbornica Trata

E janja.hadalin@scsl.si

Katarina Hvasti

matematika, razredničarka 3. Em

GU četrtek 9.50–10.20    L zbornica Trata

E katarina.hvasti@scsl.si

Jože Jarc

praktični pouk - lesarstvo

GU ponedeljek 9.00–9.45    L delavnica Trata

E joze.jarc@scsl.si

Igor Jelovčan

lesarstvo, 2. Dm

GU torek 9.45–10.30     L zbornica Trata

E igor.jelovcan@scsl.si

Domen Jemec

športna vzgoja, razrednik 5. Ms, 5. Ns

GU četrtek 12.15–13.00    L kabinet ŠVZ

E domen.jemec@scsl.si

Dimitrij Jeraj

lesarstvo, razrednik 4. Ml

GU ponedeljek 9.00–9.30     L zbornica Trata

E dimitrij.jeraj@scsl.si

Mojca Jezeršek

svetovalna delavka, razredničarka 1. Jl

GU sreda 8.05–8.50       L pisarna Trata

E mojca.jezersek@scsl.si

Marija Jurjevič

slovenščina, razredničarka 2. Jl

GU ponedeljek 8.55–9.40     L T109

E marija.jurjevic@scsl.si

Jaka Kavčič

fizika

GU torek 10.35–11.20    C072

E jaka.kavcic@scsl.si

Tea Kavčič

geografija

GU torek 8.05–8.30       L zbornica C246

E mojca.jezersek@scsl.si

Peter Kurnik

lesarstvo, razrednik 1. Al

GU torek 9.00–9.40     L zbornica Trata

E peter.kurnik@scsl.si

Irena Leban

lesarstvo

GU četrtek 9.00–9.30    L zbornica Trata

E irena.leban@scsl.si

Marko Legat

praktični pouk - lesarstvo

GU sreda 9.00–9.45    L delavnica Trata

E marko.legat@scsl.si

Aleš Malnarič

lesarstvo

GU torek 9.00–9.30    L zbornica Trata

E ales.malnaric@scsl.si

Klemen Mezeg

praktični pouk - lesarstvo

GU torek 9.15–9.45    L delavnica Trata

E klemen.mezeg@scsl.si

Andreja Mlakar

športna vzgoja, razredničarka 5. Ml

GU ponedeljek 8.50–9.20  L zbornica SŠL Center

E andreja.mlakar@scsl.si

Tajda Razpet

angleščina

GU petek 9.45–10.30   L zbornica Trata

E tajda14@gmail.com

Milan Štigl

ravnatelj, lesarstvo

GU ponedeljek 7.00–7.45   L ravnateljeva pisarna Trata

E milan.stigl@scsl.si

Emil Vlahovič

lesarstvo

GU ponedeljek 8.55–9.40     L zbornica Trata

E emil.vlahovic@scsl.si

Ambrož Vuga

družboslovje, razrednik 2. Em

GU petek 8.55–9.40     L T107a

E ambroz.vuga@scsl.si

Dostopnost