Skoči na glavno vsebino

Učitelji, razredniki, govorilne ure

SŠL

Srednja šola za lesarstvo | Učitelji, razredniki, govorilne ure

Skupne govorilne ure in roditeljski sestanki v šolskem letu 2022/23: četrtek, 10. november 2022, od 16. do 18. ure; četrtek, 1. december 2022, od 16. do 18. ure; roditeljski sestanki v januarju 2023; četrtek, 2. marec 2023, od 16. do 18. ure; četrtek, 6. april 2023, od 16. do 18. ure; četrtek, 4. maja 2023, od 16. do 18. ure.

Janez Belič

lesarstvo, razrednik 3. Em

GU ponedeljek 9.00 do 9.40      L zbornica Trata

E janez.belic@scsl.si

Danijela Capuder

naravoslovje, razrednik 2. ČoV, 2. Čsm

GU sreda 9.00–9.30   L zbornica C246

E danijela.capuder@scsl.si

Barbara Čenčič

športna vzgoja, razredničarka 2. As

GU ponedeljek 8.55–9.40      L zbornica C246

E barbara.cencic@scsl.si

Janja Čenčič Gartner

slovenščina, razredničarka 1. Al

GU ponedeljek 8.55 do 9.40      L zbornica Trata

E janja.cencic-gartner@scsl.si

Bojan Drobnič

organizator PUD - lesarstvo

GU sreda 9.00 do 9.30     L pisarna Trata

E bojan.drobnic@scsl.si

Vanja Gačnik

naravoslovje

GU četrtek 8.50 do 9.30     L zbornica C246

E vanja.gacnik@scsl.si

Alenka Gorišek

tuji jeziki, razredničarka 1. Al

GU torek 11.25–12.10      L zbornica Trata

E alenka.gorisek@scsl.si

Jožef Gregorc

vodja delavnic - lesarstvo

GU sreda 8.55 do 9.40     L delavnica Trata

E jozef.gregorc@scsl.si

Neža Gubanc

lesarstvo, razredničarka 3. Dm, 3. Dt

GU četrtek 9.00–9.40     L zbornica Trata

E neza.gubanc@scsl.si

Janja Hadalin

lesarstvo, razredničarka 2. Jl

GU sreda 9.00–9.40      L zbornica Trata

E janja.hadalin@scsl.si

Katarina Hvasti

matematika

GU sreda 11.30–12.00    L zbornica C246

E katarina.hvasti@scsl.si

Jože Jarc

praktični pouk - lesarstvo

GU torek 9.00 do 9.30    L delavnica Trata

E joze.jarc@scsl.si

Igor Jelovčan

lesarstvo, 1. Dm, 1. Dt

GU sreda 8.55 do 9.40     L zbornica Trata

E igor.jelovcan@scsl.si

Domen Jemec

športna vzgoja, razrednik 4. M, 4. N

GU petek 12.15 do 13.00     L kabinet ŠVZ

E domen.jemec@scsl.si

Dimitrij Jeraj

lesarstvo, razrednik 5. Ml

GU torek 12.15–13.00     L zbornica Trata

E dimitrij.jeraj@scsl.si

Mojca Jezeršek

svetovalna delavka, družboslovje, razredničarka 1. Em

GU sreda 8.05 do 8.50       L pisarna Trata

E mojca.jezersek@scsl.si

Marija Jurjevič

slovenščina, razredničarka 1. Jl

GU torek 9.00–9.45      L zbornica Trata

E marija.jurjevic@scsl.si

Dragica Kalan

matematika, razredničarka 3. Al

GU torek 8.55–9.40   L zbornica Trata

E dragica.kalan@scsl.si

Jaka Kavčič

fizika, razrednik 2. Cs

GU torek 8.05–8.50    L zbornica C246

E jaka.kavcic@scsl.si

Katja Krope

tuji jeziki, razredničarka 4. As

GU četrtek 12.15–13.00    L zbornica C246

E katja.krope@scsl.si

Peter Kurnik

lesarstvo, razrednik 4. Al

GU torek 9.00 do 9.30     L zbornica Trata

E peter.kurnik@scsl.si

Irena Leban

lesarstvo

GU ponedeljek 9.45–10.15     L zbornica Trata

E irena.leban@scsl.si

Marko Legat

praktični pouk - lesarstvo

GU torek 9.00 do 9.30    L delavnica Trata

E marko.legat@scsl.si

Aleš Malnarič

lesarstvo, razrednik 2. Em

GU ponedeljek 9.00 do 9.30     L zbornica Trata

E ales.malnaric@scsl.si

Klemen Mezeg

praktični pouk - lesarstvo

GU torek 9.15–9.45    L delavnica Trata

E klemen.mezeg@scsl.si

Andreja Mlakar

športna vzgoja, razredničarka 4. Ml

GU torek 8.50 do 9.20  L zbornica SŠL Center

E andreja.mlakar@scsl.si

Uroš Oblak

lesarstvo

GU sreda 8.15–8.45      L zbornica Trata

E uros.oblak@scsl.si

Milan Štigl

ravnatelj, lesarstvo

GU ponedeljek 7.00 do 7.45    L ravnateljeva pisarna Trata

E milan.stigl@scsl.si

Ambrož Vuga

družboslovje, razrednik 2. Dm

GU četrtek 8.55–9.40     L učilnica Trata 107

E ambroz.vuga@scsl.si

Anamarija Zorč

slovenščina, razredničarka 1. Ga, 1. Gk

GU ponedeljek 8.55–9.40     L zbornica C246

E anamarija.zorc@scsl.si

Dostopnost