Skoči na glavno vsebino

Davčno opismenjevanje mladih

Tudi v šolskem letu 2023/24 je naša šola vključena v projekt davčnega opismenjevanja mladih. Predavatelj Miloš Grgič iz Finančne uprave Kranj je z dijaki drugih letnikov srednje šole za strojništvo in četrtih letnikov PTI v torek, 12. marca 2024, delil svoje bogate izkušnje s področja davkov in carine. Dijaki so z zanimanjem prisluhnili predavatelju. Hvaležni smo, da lahko našim dijakom ponudimo dodatno znanje, ki jim bo v življenju še zelo koristilo.

O zaščiti industirjske lastnine

Predavanje o zaščiti industrijske lastnine je potekalo 14. marca 2024. Predavateljici Samra Šečerović in Tadeja Vozelj se na predavanje vedno zelo dobro pripravita in svojo predstavitev obogatita s primeri iz avtomobilske industrije. Hvala obema predavateljicama, da s takim veseljem prideta na našo šolo in dijakom približata vsebine s področja blagovnih znamk, modelov, vzorcev. Po končanih predavanjih sta si z velikim zanimanjem ogledali še naše uspešne projekte.

Besedilo: Zvonka Erce, foto: Petra Gartner Dolinar

Dostopnost